Łysa Góra, Alpy i nie tylko

W 1995 roku, w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Jeleniej Górze miałem swoją pierwszą wystawę pt. „Łysa Góra, Alpy i nie tylko…” Termin ekspozycji zbiegł się z obchodami 25-lecia Aesculapa, a w przygotowaniach pomagali mi Marek Lercher i Wojciech Zawadzki. Oprócz wybranych fotografii wystawionych w tamtym dniu, do poniższej internetowej galerii dodałem wiele innych zdjęć pochodzących z okresu mojej pracy jako trenera grup sportowych Aesculapa do roku 1995.

Tę galerię wirtualną dedykuję moim zawodnikom, z którymi spędziłem wiele niezapomnianych chwil. Były ciężkie treningi jesienią i zimą. Były trudne wyjazdy daleko od domu. Były zwycięstwa, zdarzały się porażki.

Galeria

Autor: Michał Rażniewski

Podziękowania

Moi Drodzy! Jednego jestem pewien – warto było z Wami pracować, trenować, poznawać polskie i zagraniczne stoki. Bo umieliście dawać z siebie wszystko i dobrze uczyliście się tego narciarstwa. Nie sprawiliście mi zawodu. Dziękuję Wam bardzo za godziny w pracy i podróży. I za wyniki! Miejsca na pudle sprawiały mi wielką radość. To jeszcze nie wszystko… Dobrze wiecie… Byłem dumny z tego, że potraficie jeździć nie tylko szybko, ale i pięknie technicznie. Pozdrawiam serdecznie Was i Rodziców, którzy tyle lat współuczestniczyli w zajęciach i sponsorowali wasze kariery.

Michał Rażniewski