Łysogórki 30 lipca 2017

W trzeciej edycji "Łysogórek", nasi bikerzy ścigali się między sobą w 30 stopniowym upale. Duża pętla była dzisiaj naprawdę bardzo wyczerpująca. Pot lał się z czoła ale wszyscy dojechali dzielnie do mety. Nie zawiedli też najmłodsi zawodnicy, którzy rywalizowali na kubusiowej pętli. Po wyścigu, dzieci nie nudziły się czekając na dekorację, ponieważ mogły uczestniczyć w zabawach sprawnościowo-zręcznościowych zorganizowanych przez Aesculap oraz pozjeżdżać na torze tubbingowym.

Medale za pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach powędrowały do: Ewy Wieczorkiewicz (Quest Team), Filipa Sitek (Chełmsko Śląskie), Leny Kowalskiej (Staniszów), Szymona Wieczorkiewicz (Quest Team), Julii Dubienieckiej (Kwisa Lubań),  Mateusza Ceglińskiego (SN i SKS Aesculap), Natalii Sitek (MTB Lubawka), Alicji Szwinta (Jelenia Góra), Jakuba Kowalskiego (Staniszów), Ernesta Cebula (MTB Lubawka), Joanny Balawajder (Eurobike Kaczmarek Electric Team), Łukasza Szlendak (Jelenia Plast MTB Team), Rafała Ignaczka (Interferie Optuk Okular Team).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Dziękujemy sponsorom (Firmie Quest Sportswear, Giant i Salon Rowerowy.pl ), Prezydentowi Miasta Jelenia Góra i Wójtowi Gminy Jeżów Sudecki za patronat nad imprezą oraz całej obsłudze technicznej i biura zawodów za przygotowanie wyścigu.

Zapraszamy na kolejną edycję  27 sierpnia!

Joanna Ceglińska

Fotografie oraz film: Michał Rażniewski
logo logo logo logo logo logo