Wiadomości z grudnia 2017

jl1jhZYOGBJfcnl.JPG

Ostatni weekend roku spędziliśmy na nartach w kameralnej stacji narciarskiej http://czarnow-ski.pl/.

W sobotę Instruktor Wykładowca Michał Rażniewski przeprowadził sprawdzian z jazdy stylowej (wyniki w załączniku poniżej) a w niedzielę wszystkie grupy doskonaliły swoje umiejętności narciarskie. Brawa należą się grupie początkującej, która po raz pierwszy w tym sezonie jeździła na wyciągu.Czytaj więcej

W sobotę i niedzielę wszystkie grupy jadą na narty do stacji http://czarnow-ski.pl/. gdzie zostanie przeprowadzony sprawdzian z jazdy stylowej.

Zbiórka na parkingu przy Kauflandzie o godz.8:00 (dojazd na miejsce planowany jest na godz.9:00). Powrót do Jeleniej Góry: godz. 14:30 - 15:00.

Koszt karnetu 4 h dla dzieci (wiek 5-15 lat) wynosi 40 zł. Dzieci do lat 5 - bezpłatnie. Prosimy o zabranie gotówki; nie ma możliwości płacenia kartą.

Pełen cennik dostępny na http://czarnow-ski.pl/cennik

Do zobaczenia.


Czytaj więcej

W sobotę 16 grudnia wszystkie grupy wybierają się na ostatnią w tym roku i sezonie wycieczkę pieszą. Miejsce startu i jednocześnie powrotu, to parking przy Wodospadzie Szklarki (godz. 8.30).
Program wycieczki: okolice Wodospadu Szklarki, m.in. Chybotek, Złoty Widok czy Grób Liczyrzepy.

W niedzielę 17 grudnia, grupy jeżdżące jadą na narty do Harrachova. Koszt karnetu 3h dla dzieci 6-13 lat: 280 koron, młodzież 14 – 17: 385 kc a dorośli: 430 kc. Pełen cennik znajduje się na http://www.skiareal.com/zima/cenik.php
Przypominamy o obowiązku indywidualnego ubezpieczenia się dzieci i instruktorów.

W niedzielę grupa początkująca pojedzie na narty na Łysą Górę (jak będzie śnieg) lub do Szklarskiej Poręby. Ostateczną decyzję podejmiemy w sobotę.

Zbiórka i odjazd busa (w sobotę i niedzielę) z parkingu przy Kauflandzie o godz. 8:00.

Czytaj więcej

W niedzielę 10 grudnia, wszystkie grupy (najmłodsza - początkująca też) spotykają się na parkingu przy Kauflandzie o godz.8:00. Stamtąd idziemy przez Górę Szybowcową na Łysą Górę. Na godz.13:00 zamówiony jest bus, który zwiezie dzieci do Jeleniej Góry. Planowany powrót ok. godz. 13:30.
O godz. 9:00 w sali konferencyjnej odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze dla członków naszego stowarzyszenia.
Grupa początkująca nie ma zajęć z nartami tylko wycieczkę pieszą.

Czytaj więcej

Zapowiada się zimowa niedziela dla wszystkich grup.
Początkujący narciarze jadą na Łysą Górę (spotykamy się na miejscu o godz. 8:45) a nasi starsi koledzy do Szklarskiej Poręby (parking przy ul. Uroczej - dojazdowej do wyciągów na Szrenicę, godz.8:30), skąd szlakiem żółtym wyruszają do http://www.labskiszczyt.pl/
Przypominamy o odpowiednim ubiorze, śniegowcach i dwóch parach rękawiczek, bo jedne z pewnością nie wystarczą :)
Odjazd busa spod Kauflandu bez zmian tj. o godz. 8:00.

A tak wygląda dzisiaj Łysa Góra - zdjęcia poniżej.

Czytaj więcej

logo logo logo logo logo logo