Wiadomości z grudnia 2016

eaY5KeA8ChkMuav.JPG

Nauka na nartach tylko ze szkołą Aesculap !!!
Super oferta!! Skorzystaj już dziś!!

Zapewniamy:
- 20 zajęć narciarskich w grupach do 10 osób pod okiem profesjonalnych instruktorów z uprawnieniami SITN PZN. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w godzinach 9-13 na Łysej Górze w Dziwiszowie lub na innych stokach (w przypadku niewystarczających warunków narciarskich),


- udział w zawodach narciarskich organizowanych na Łysej Górze,


- transport na zajęcia (miejsce zbiórki parking Kaufland Jelenia Góra),


- karnety w cenie, gdy zajęcia odbywać się będą na stoku Łysa Góra,


- wspaniałą atmosferę


Koszt szkolenia to tylko 1200 zł. Możliwość rozłożenia na raty.

Nie czekaj na śnieg - zapisz się już dziś.

Najbliższe zajęcia już 7.01.2017 r.

Kontakt tel. 603759293.

Czytaj więcej

D7wKQQ7h9ju08Xs.JPG

Ten weekend (17,18 XII) spędziliśmy wszyscy na nartach. Sobota była słoneczna i mroźna, niedziela dużo cieplejsza ale za to pochmurna i mglista. Zajęcia zaliczamy do bardzo udanych, Michał Rażniewski - Instruktor Wykładowca SITN PZN przeprowadził sprawdzian z jazdy technicznej i już wiemy kto i nad czym musi w tym sezonie popracować  :) Marysia i Hania opanowały jazdę łukami płużnymi oraz spróbowały swoich sił na wyciągu. Przed nami dwa tygodnie przerwy i widzimy się ponownie 7 i 8 stycznia 2017. Będzie co spalać, po świątecznych smakołykach :) :) 

Czytaj więcej

Na weekend szykujemy narty, buty, kaski i kombinezony.  W sobotę i niedzielę wszystkie grupy (najmłodsi narciarze również ) jedziemy do Harrachova. Zbiórka o godz. 8:00 na parkingu przy Kauflandzie. Koszt karnetu 3 h: 
dzieci 6-13 lat: 270 kc
młodzież 14-17 lat: 380 kc
dorośli: 420 kc
http://www.harrachov.com/pl/ski-areal/zima/cennik/
Pamiętajmy o indywidualnym i obowiązkowym ubezpieczeniu się oraz zabraniu dokumentu tożsamości (warunek zabrania dzieci do busa!)
Powrót do Jeleniej Góry ok. godz. 14:00.

Czytaj więcej

Przed nami kolejne zajęcia. Stok narciarski w ośrodku Ski Arena Łysa Góra był sztucznie naśnieżany ale niestety temperatura poszła w górę i nie uda nam się uruchomić stacji na ten weekend. 
Marysia, Hania i Maciej będą dalej szlifować swoje umiejętności na nartach na Łysej Górze a grupy starsze pójdą pod opieką p. Mariusza na wycieczkę pieszą do schroniska Nad Łomniczką. O godz. 8:00 bus wyjeżdża z parkingu przy Kauflandzie i zawozi grupy do Karpacza (parking przy ul. Parkowej, za tunelem w kierunku Karpacza Górnego). Stamtąd szlakiem żółtym dochodzimy do schroniska na przerwę śniadaniową. Powrót szlakiem czerwonym. Przypominamy o ubiorze na cebulkę, czapce i rękawiczkach .
Zbiórka dla kadry instruktorskiej tradycyjnie o godz. 7:45. 

Czytaj więcej

TC4VYRV6T7A93XV.JPG

Dzisiaj przy pięknej i mroźnej pogodzie uczestnicy Aesculapa przeszli trasę z Komarna na Łysa Górę. 
W sali konferencyjnej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo -Wyborcze Członków Stowarzyszenia. Odczytano sprawozdania, omówiono sprawy bieżące oraz dokonano wyboru nowych władz. Prezesem Stowarzyszenia został Pan Henryk Zjawin. Walne Zebranie nadało także Panu Michałowi Rażniewskiemu godność członka honorowego.

Fot. M. Rażniewski

Czytaj więcej

Tym razem dzieci udadzą się na wycieczkę pieszą z Komarna na Łysą Górę. Zbiórka dla wszystkich na parkingu przy Kauflandzie o godz. 8:00.

Dzieci pierwszoroczne mają zajęcia z nartami na Łysej Górze.

Wszystkich rodziców - członków stowarzyszenia (warunkiem jest wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz opłacenie składki w wys. 100 zł), zapraszamy na Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze, które rozpocznie się o godz. 9:00 w sali konferencyjnej ośrodka Ski Arena.

Wyjazd z Łysej Góry zaplanowany jest na godz. 13:30.Czytaj więcej

logo logo logo logo logo logo