Wiadomości z sierpnia 2016

qjkN3yc2FLIxsoV.jpg

Wakacje dobiegają końca, rok szkolny przed nami. Warto więc pomyśleć już o zimie i aktywnej formie spędzania czasu. 

SN Aesculap rozpoczyna zapisy na sezon 2016/2017. Do szkoły przyjmujemy dzieci już od piątego roku życia. W ramach czesnego oferujemy zajęcia turystyki górskiej (raz w tygodniu - w każdą niedzielę od 9 października 2016 do rozpoczęcia zajęć narciarskich), naukę jazdy na nartach (w soboty i w niedziele) - od momentu nastania odpowiednich warunków śniegowych do 12 marca 2017 i transport na miejsce zajęć. Czesne płatne do dnia 30 września 2016 wynosi 1700 zł + składka członkowska w wysokości 100 zł.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności czesnego na raty — na podstawie pisemnego podania.

W trakcie sezonu organizujemy sprawdziany z jazdy stylowej oraz zawody narciarskie dla naszych uczestników. W okresie pierwszego tygodnia ferii dolnośląskich planowany jest obóz zimowy na Odrodzeniu (z jazdą w Spindlerovym Mlynie).

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej

odnveXX7dhlR8o2.JPG

Ośrodek Ski Arena Łysa Góra zaprasza na świetną zabawę - bezpłatny tor tubingowy czynny od wtorku do niedzieli w godz. 10:00 - 18:00.

Wspaniała zabawa i dawka adrenaliny dla dzieci i dorosłych. Przyjdź i przekonaj się :)

Fot. Joanna Ceglińska

Film: Michał Rażniewski

Czytaj więcej

CqYcjp1dS6OD7Im.JPG

W Stajni Awista na Łysej Górze trwa kolejny turnus „Wakacji z końmi”. 13 uczestników poznaje tajniki jeździectwa. Nasze amazonki (tym razem są same dziewczynki) zaznajamiają się ze sprzętem jeździeckim, zwyczjami panującymi w stajni oraz podstawami jazdy konnej. Na łonie natury, w miły i ciekawy sposób spędzają okres wakacyjny. Codziennie, poza jazdą konno, czekają na nie różne atrakcje :)

Zajęcia prowadzone są przez instruktorów: Joannę Rażniewską i Marka Zbróg oraz wolontariuszy współpracujących z naszą stajnią: Edytę, Sławka, Julię, Wiktorię i Lidię.

Zapraszamy do śledzenia zmagań naszych Amazonek na facebooku http://www.facebook.com/SNAesculap/

Fot. Joanna Ceglińska

Czytaj więcej

logo logo logo logo logo logo