Wiadomości z czerwca 2016

6GahyV9vvqw6QfY.jpg

Łysa Góra, która jest znana głównie z sezonu zimowego, zaprasza również w sezonie letnim.

W każdą ostatnią niedzielę miesięcy V – IX odbywają się zawody rowerowe „Łysogórki”, w których startują amatorzy oraz zawodnicy z licencją. Na króciutkiej pętli ścigają się maluszki (do 6 roku życia) jadąc na hulajnogach, biegaczkach i małych rowerkach. Dla starszych przygotowane są dwie trasy o różnym stopniu trudności. Więcej informacji o zawodach na http://www.aesculap.com.pl/lysogorki.

Miłośnicy jazdy konnej także znajdą coś dla siebie. W stajni „Awista” czekają wierzchowce a instruktorzy jazdy konnej udzielają lekcji w zależności od wieku i umiejętności uczestnika (jazdy na lonży, w zastępie czy wyjazd w teren, dla najlepszych również skoki przez przeszkody). W okresie wakacji organizowane są także „Wakacje z końmi” dla dzieci w wieku 6-12 lat http://lysagora.pl/wakacje-z-konmi-2016/

W schronisku dostępne są miejsca noclegowe oraz bar czynny od wtorku do niedzieli w godz. 10:00 – 18:00.

Dla dzieci i dorosłych mamy także małą dawkę adrenaliny – bezpłatny tor tubingowy (czynny w godzinach otwarcia baru) to świetna zabawa dająca wiele emocji i wrażeń.

Na terenie ośrodka można organizować różnego rodzaju festyny, zawody oraz imprezy okolicznościowe. Duży teren, świeże powietrze oraz piękne widoki gwarantują niezapomniany wypoczynek.

Dojechać można samochodem, autobusem bądź rowerem - polecamy jedną z siedmiu tras opracowanych przez Pana Michała Rażniewskiego http://www.eskulap.name/wszystkie-drogi-prowadza-na-lysa-gore/

Zapraszamy :)


Czytaj więcej

logo logo logo logo logo logo