Wiadomości z lutego 2016

W sobotę i niedzielę  zajęcia narciarskie odbędą się w Ski Areal Mala Upa. Koszt karnetu 4 h dla dzieci (roczniki 2006 i młodsze) wynosi – 340 koron. Pozostali – 480 koron.http://www.skimu.pl/cenik/skipasy/zakladni-skipasy
Wszyscy (dzieci i instruktorzy) muszą posiadać polisę ubezpieczeniową od NNW w związku z wyjazdem na narty do Czech oraz dowód tożsamości (dowód osobisty/paszport). Powyższe dokumenty będą sprawdzane na miejscu zbiórki. W przypadku ich braku dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w zajęciach. Wyjazd o godz. 8:00 z parkingu przy Kauflandzie. Zbiórka dla kadry instruktorskiej 7:45.

Czytaj więcej

8imyTgMsmUlPY93.JPG

W ciągu weekendu pogoda zmieniła się diametralnie. W piątek o godz. 20-tej uruchomiliśmy armatki i dośnieżyliśmy część nartostrady nr 1. W sobotę, po nocnym przymrozku jeździliśmy na "sztruksiku". Było słonecznie i jeździło się całkiem przyjemnie. Niestety w nocy przyszedł deszcz i w niedzielę pokrywa śnieżna była dużo mniejsza. Z uwagi na pogodę (padający deszcz) skróciliśmy zajęcia i  po drugim śniadaniu wróciliśmy do domu.

Tegoroczna zima niestety płata nam figle. Nie udało się nam przeprowadzić zawodów narciarskich ale mamy jeszcze w planie kilka zajęć i być może jeszcze nie wszystko jest przesądzone. Co do zajęć w przyszłym tygodniu, informacja zostanie podana w czwartek/piątek. 

Poniżej galeria z sobotnich zajęć.

Fot. M. Rażniewski

Czytaj więcej

iDccKbfgIuJgyqA.png

W najbliższą niedzielę 21 lutego miały na Łysej Górze odbyć się zawody w narciarstwie alpejskim. II edycja Sudeckiej Ligii Narciarskiej. Niestety z uwagi na niewystarczające warunki śniegowe  zawody te zostały przeniesione . Więcej informacji na stronie internetowej http://www.sudeckaliganarciarska.pl/


Zapraszam do obejrzenia relacji z ubiegłego roku http://www.aesculap.com.pl/blog/relacja-z-sln---ii-memorialu-s-razniewskiego, kiedy to zorganizowaliśmy jedną z edycji tych zawodów. 

Czytaj więcej

0MkgtPvgG4lMEuA.jpg
Miło mi Państwa poinformować, że mamy kolejnych czterech demonstratorów w naszym gronie. Marta, Amelka, Janek i Alan ukończyli swój pierwszy kurs w drodze do uzyskania stopnia instruktora. Gratulacje i wielkie brawa dla Was!

Czytaj więcej

sEpCcW6RcXPIvV4.jpg
UWAGA! UWAGA!
Sensacyjna impreza walentynkowa. Tylko u Nas, tylko w takim Towarzystwie, z niesamowitą dawką uśmiechu.

Ogłaszamy wszem i wobec:
Zapraszamy na I Łysogórskie Walentynki, 
Nagroda główna w konkursie wieczoru - 3 dniowy karnet dla zakochanych.

Niedziela, 14 lutego 2016, godzina 16.00
"Bar w Schronisku" Ski Arena Łysa Góra

ZAPRASZAMY !!!

Czytaj więcej

logo logo logo logo logo logo