Wiadomości z lipca 2014

gcRQrOYuLRh60B9.jpg

Książka "Opowieść o Aesculapie" to prawdziwa historia zwykłych ludzi tworzących niezwykłe dzieło. Bogato ilustrowana i świetnie napisana opowiada o tym, jak doszło do powstania Aesculapa, który wcale nie miał być przesięwzięciem komercyjnym. Twórców Aesculapa trudno określić inaczej jak współczesnych pozytywistów, stawiających sobie za cel stworzenie pokolenia ludzi kochających i szanujących góry. Dostępna w twardej oprawie, zawierająca ponad 188 stron pełnych wspaniałych ilustracji — jest absolutnym fenomenem na skalę krajową.

Czytaj więcej

EVOf5on05FYB5OR.jpg

Rozpoczynamy zapisy na sezon zimowy 2014/2015. Do szkoły przyjmujemy dzieci już od piątego roku życia. W ramach czesnego oferujemy zajęcia turystyki górskiej (raz w tygodniu - w każdą niedzielę od 12 października 2014 do rozpoczęcia zajęć narciarskich), naukę jazdy na nartach (w soboty i w niedziele) - od momentu nastania odpowiednich warunków śniegowych do 08 marca 2015 i transport na miejsce zajęć. Czesne płatne do dnia 30 września 2014 wynosi 1700 zł + składka członkowska w wysokości 100 zł.
Istnieje możliwość rozłożenia płatności czesnego na raty — na podstawie pisemnego podania.

Więcej informacji tutaj

Czytaj więcej

XyXEBeHoEGM0b90.jpg

Polska może czuć się wyróżniona. To właśnie na Dolnym Śląsku, a dokładnie w Jeleniej Górze w dniach 9-13 lipca odbędą się Akademickie Mistrzostwa Świata w Kolarstwie. Jest to największa i najważniejsza na świecie impreza w kolarstwie akademickim, która zostanie rozegrana po raz piąty. Poprzednie edycje miały miejsce w Moskwie, Palmie, Antwerpii i Nijmegen. Do biegów zgłoszono 23 kraje z całego świata. Imprezę wspiera Miasto Jeleniej Góra i Dolny Śląsk.

Imprezie patronuje Maja Włoszczowska.

Czytaj więcej

logo logo logo logo logo logo