Wiadomości z lutego 2014

Sprzedamy drewno opałowe (głównie brzoza). Cena brutto za metr przestrzenny - 118,80 zł. Również tzw. "gałęziówkę" - 86,40 zł. brutto. Cena nie obejmuje transportu. Kontakt: e-mail - aesculap@interia.pl lub telefon - (075) 76-45-604.

W niedzielę (2.03.2014) dzieci z Aesculapa idą na wycieczkę w Góry Kaczawskie (trasa: Rząśnik - Chrośnica - Łysa Góra). Zbiórka jak zwykle na DA w Jeleniej Górze (godz. 8.00). Przerwa wypoczynkowa będzie na trasie - termosy, kanapki są niezbędne. Przypominamy, że w tym samym dniu (o godz. 10:00) w sali konferencyjnej na Łysej Górze odbędzie się Walne Zebranie Członków naszego Stowarzyszenia. W sobotę (1.03.2014) zajęć nie ma.

Przypominamy, że w dniu 2.03.2014 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej na Łysej Górze odbędzie się Walne Zebranie Członków naszego Stowarzyszenia (do wszystkich członków zostały rozesłane zawiadomienia).

Ponieważ na naszej stronie na Facebooku została zamieszczona trafna uwaga narciarza (bywalca Łysej Góry) na temat stanu nartostrady nr 2 podczas minionego weekendu, czuję się zobowiązany nawiązać do niej w tym miejscu. Oto kopia komentarzy z naszego Facebooka. MS: "-Szkoda tylko, że od dwóch dni nie pokazujecie zdjęcia ze stanem stoku.....Nie dziwię się, nikt by nie przyjechał dziś taplać się w śniego-błocie z przewagą błota..." Więcej

Wczoraj odbył się Memoriał Stanisława Rażniewskiego. Rozegrano dwa przejazdy slalomu giganta. W Mikrostacji Sportów Zimowych Łysa Góra - Dziwiszów śnieg utrzymuje się. W zawodach wzięli udział byli i aktualni uczestnicy Aesculapa. Instruktorzy - wychowankowie, rodzice dzieci aktualnie uczestniczących w zajęciach oraz byli uczestnicy, obecnie już dorośli ludzie, z sentymentem powracający do przeszłości - lat dzieciństwa i młodości spędzonych w naszej szkole narciarskiej. Doskonale pamiętający przyjazny uśmiech Stanisława i lekcje, jakich udzielał. Znali go jako pogodnego nauczyciela, oddanego całym sercem swoim dzieciom, zawodnikom. Nauczyciela z powołania. Pasjonata, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszyscy uczestnicy zawodów uczcili tym startem pamięć swojego wychowawcy.

Więcej informacji tutaj

Wczoraj odbył się Memoriał Stanisława Rażniewskiego. Rozegrano dwa przejazdy slalomu giganta. W Mikrostacji Sportów Zimowych Łysa Góra - Dziwiszów śnieg utrzymuje się. W zawodach wzięli udział byli i aktualni uczestnicy Aesculapa. Instruktorzy - wychowankowie, rodzice dzieci aktualnie uczestniczących w zajęciach oraz byli uczestnicy, obecnie już dorośli ludzie, z sentymentem powracający do przeszłości - lat dzieciństwa i młodości spędzonych w naszej szkole narciarskiej. Doskonale pamiętający przyjazny uśmiech Stanisława i lekcje, jakich udzielał. Znali go jako pogodnego nauczyciela, oddanego całym sercem swoim dzieciom, zawodnikom. Nauczyciela z powołania. Pasjonata, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszyscy uczestnicy zawodów uczcili tym startem pamięć swojego wychowawcy. Więcej

logo logo logo logo logo logo