Wiadomości z lutego 2013

Zapraszamy wszystkich narciarzy (samouków i tych zrzeszonych w klubach) _ dzieci oraz dorosłych, na sprawdzenie swoich umiejętności w jeździe po bramkach. Na terenie naszego ośrodka przeprowadzone będą zawody w slalomie gigancie. Będą to trzy imprezy: zawody Rodzinne (24.02.2013), I Zawody dla dorosłych (2..03.2013) oraz Zawody Skrzata (3.03.2013). Więcej informacji.

Więcej informacji tutaj

W dniu 23 lutego 2013 roku odbyły się na Łysej Górze Zawody Regionalne SITN (slalom gigant), których organizatorem była Szkoła Narciarska i Sudecki Klub Sportowy Aesculap. Jak już pisaliśmy wcześniej, celem zawodów było przeprowadzenie sprawdzianu kwalifikującego do kursu na stopień POMOCNIKA INSTRUKTORA PZN. Jak również umożliwienie treningu sportowego przed Mistrzostwami Polski Instruktorów PZN.

Więcej informacji tutaj

17 lutego 2013 roku odbył się na Łysej Górze Egzamin Regionalny dla absolwentów kursów na stopień pomocnika instruktora, którego organizatorem była Szkoła Narciarska Aesculap. Egzamin ten zamyka pierwszy etap szkolenia kandydatów na instruktorów. W egzaminie wzięła dwójka wychowanków SN i SKS AESCULAP: Aleksandra Ostrowska i Emil Exner. Oboje uzyskali w sumie największą ilość punktów wśród wszystkich startujących. Ola - 32,5 oraz Emil - 32,5. A więc wygrali zawody składające się z trzech części! Serdecznie gratulujemy! Więcej informacji, wyniki, relacja filmowa.

Więcej informacji tutaj

Nasza szkoła narciarska organizuje Regionalne Zawody SITN-PZN. Celem zawodów jest przeprowadzenie sprawdzianu kwalifikującego do kursu na stopień POMOCNIKA INSTRUKTORA PZN. Umożliwienie treningu sportowego przed Mistrzostwami Polski Instruktorów PZN dla DEMONSTRATORÓW i POMOCNIKÓW INSTRUKTORA PZN oraz podnoszenie kwalifikacji narciarskich kadry instruktorskiej PZN. Odbędą się one na Łysej Górze w Górach Kaczawskich w dniu 23 lutego 2013 roku. Zgłoszenia należy nadsyłać e-mailem, faxem lub dostarczyć osobiście do biura przy ul Wojska Polskiego 18. Więcej informacji i regulamin zawodów tutaj.

W dniu 17.02.2013 r. na Łysej Górze w Górach Kaczawskich odbędzie się Egzamin Regionalny, który organizuje Szkoła Narciarska Aesculap (egzaminatora wyznacza SITN). Zgłoszenia należy nadsyłać na adres: SN i SKS AESCULAP, 58-500 Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego 18/1. Tel . 75 7645 604; e-mail: aesculap@interia.pl. W zgłoszeniu należy podać: nazwisko i imię oraz adres zamieszkania. Zgłoszenia do zawodów wysyłamy: e-mailem lub faxem - w terminie do dnia 16.02.2013, do godz. 15.00. Każdy uczestnik musi posiadać w dniu egzaminu index.

Więcej informacji tutaj

logo logo logo logo logo logo