Wiadomości z września 2012

Ostatnie dni września 2012 roku. Dwudniowy wypad w Góry Izerskie. Cel - Stóg Izerski i Chatka Górzystów. Jechałem ładną szosą z Jeleniej Góry przez Rybnicę, Starą Kamienicę, Kwieciszowice i Gierczyn -- do Świeradowa. Droga biegła u stóp Grzbietu Kamienieckiego. Po prawej ręce miałem Wzgórza Rębiszowskie, przed sobą Kotliną Mirską.

Więcej informacji tutaj

Zapraszamy na Łysą Górę wszystkich kolarzy górskich zrzeszonych i niezrzeszonych; stałych bywalców Łysogórek i tych którzy jeszcze nie mieli okazji wystartować w naszym wyścigu w Górach Kaczawskich. W najbliższą niedzielę odbędzie się V edycja letniego cyklu zawodów rowerowych "Łysogórki 2012". Wśród osób biorących udział w kalsyfikacji "OPEN" (suma punktów zdobytych we wszystkich zawodach cyklu) zostanie rozlosowana nagroda niespodzianka.

Więcej informacji tutaj

Jak informowałem podczas wakacji - od sierpnia bieżącego roku trwał remont naszej strony internetowej. Odbywało się to w zasadzie "bezboleśnie". Nieznacznie zmieniłem grafikę, porządkowałem i ujednoliciłem galerię, zrobiłem porządki w plikach - zaktualizowałem treść. Poprawiłem nawigację pomiędzy poszczególnymi stronami, zlikwidowałem nieaktualne linki. Odchudziłem strony - teraz wczytują się szybciej. Wszystko to odbywało się stopniowo. I pomimo ciągłej wymiany plików, strony były cały czas widoczne.

Więcej informacji tutaj

logo logo logo logo logo logo