0Cb5fHurc5XIzY5.JPG

13 sierpnia 2017 na terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra w Dziwiszowie odbył się VIII Etap Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2017.

Organizatorem głównym było stowarzyszenie Bike & Run Promotion z siedzibą w Powodowie; trasę wytyczyli bikerzy z K.S. Interferie Optyk-Okular Team Jelenia Góra a partnerami wspierającymi byli „Łysa Góra” sp. z o.o. i Szkoła Narciarska i Sudecki Klub Sportowy Aesculap. Po naszej stronie było zorganizowanie ok. 20 osobowej grupy wolontariuszy, którzy: wręczali medale zawodnikom na mecie, obsługiwali bufety żywnościowe, zabezpieczali rozjazdy na trasie, rozwozili sprzęt, byli odpowiedzialni za zaopatrzenie żywności, pokierowanie osób odpowiedzialnych za pomiar czasu na trasie oraz pomoc przy uzyskaniu pozwoleń na przejazd trasy przez grunty prywatne.

Tak dużej imprezy rowerowej jeszcze nie było. Dziękujemy organizatorom i wszystkim podmiotom, które przyczyniły się do organizacji tego wyścigu a w szczególności naszym wolontariuszom: Ewie, Alinie, Zosi, Teresie, Eli, Zosi S., Kamili, Basi, Karolinie, Uli, Gabrysi, Asi, Jędrzejowi, Miłoszowi, Alanowi, Pawłowi, Jurkowi, Darkowi, Piotrowi, Michałowi i Krzyśkowi za poświęcony czas i profesjonalne podejście do tematu.

Wyniki z wyścigu oraz informacje o następnych edycjach dostępne są na stronie organizatora http://mtb.ke.pl/klasyfikacja/wyniki-viii-etapu-w-dziwiszowie-13-08-2017/


Fotografie i film: Michał Rażniewski  • Plakat.jpg
logo logo logo logo logo logo